AKTYWNA MAJÓWKA

Utworzono dnia 19.06.2021, 22:26

Aktywna Majówka na rzecz Podkarpackiego Hospicjum

dla Dzieci w Rzeszowie

W akcji ,,Aktywna Majówka na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci   w Rzeszowie", udało się nam wspólnie zebrać,  aż 570 zł dla chorych Dzieci z Hospicjum

Serdeczne podziękowania należą się każdemu, kto przyczynił się do pomocy chorym Dzieciom.

Każdemu, kto ćwiczył, biegał, spacerował, jeździł na rowerze z myślą, że w ten sposób także pomaga.

Każdemu, kto przesłał zdjęcie z aktywności fizycznej. Można z nich odczytać, że był to również dla Was dobry odpoczynek od zdalnego nauczania.

Każdemu, kto z dobrego serca wrzucił do puszki chociażby przysłowiowy ,,wdowi grosz”.

Każdemu rodzicowi, który przypominał o akcji i wspierał ją materialnie.

Każdemu, kto wymyślał i drukował plakaty.

Każdemu uczniowi, który ozdobił puszkę do której wrzucano pieniądze. Były naprawdę śliczne.

Każdemu, kto zliczał i układał pieniądze. Nie było to wcale takie łatwe.

Każdemu właścicielowi sklepu, który wyraził zgodę na zbiórkę pieniędzy w jego sklepie i zachęcał swoich klientów do wsparcia akcji.

Każdemu nauczycielowi i wychowawcy, który mobilizował uczniów do ćwiczeń    i ofiarności. W młodszych klasach i przedszkolu konieczna była także pomoc w zrobieniu kolażu.

Każda z tych osób a także te, które nie zostały tu wymienione a przyczyniły się do przeprowadzenia tej akcji otrzymuje od organizatorów, czyli Szkoły Podstawowej w Rączynie,    podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności.