BIEGIEM PO ZDROWIE

Utworzono dnia 10.10.2018, 20:26

Biegiem po zdrowie

24 edycja Ogólnopolskich Biegów Ulicznych w Mielcu

Impreza biegowa odbyła się w piątkowe popołudnie 28 września 2018. Zawody te odbywają się corocznie początkiem jesieni, a organizatorem jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec.

Na starcie nie zabrakło naszych uczniów:

Wojciech Tychanowicz (100m chłopców roczniki 2012 i młodsi)

Małgorzata Tychanowicz i Zofia Żelazko ( 500m dziewcząt roczniki 2009 i 2008)

Magdalena Soboń, Aleksandra Sypek, Nicola Szpikowska (800m dziewcząt r. 2005 i 2004)

Dawid Ogorzałek, Jakub Róg, Michał Tychanowicz (800m chłopców r. 2005 i 2004)

Gratulacje dla uczestników tegorocznej edycji za godne reprezentowanie szkoły w zawodach, które zgromadziły setki dzieci i młodzieży z województwa. Wszyscy spisali się świetnie, dając z siebie 100% możliwości, a jeśli się tak postępuje w sporcie i przestrzega zasad fair play zawsze jest się cichym zwycięzcą, w biegach w szczególności.

Dużą niespodziankę sprawiła Nicola Szpikowska, która po 400 metrach biegu była na prowadzeniu zostawiając za sobą dziesiątki rywalek w tym trenujących zawodniczek. Podobnie zaprezentował się Kuba Róg, który ponadto otrzymał zaproszenie do treningów w sekcji lekkoatletycznej Stali Mielec.

Doświadczenie zebrane na torze i wrażenia sportowe to z pewnością bezcenna lekcja wf-u dla wszystkich uczestników. Brawo!

Byliśmy również obecni na wcześniejszych edycjach:

Uczestnicy 23 edycji Biegów (2017): Oktawian Motyl, Krystian Motyl i Kacper Żelazko

Uczestnicy 22 edycji Biegów (2016): Aleksandra Sypek, Jakub Róg, Jakub Głodzik