BOŻE NARODZENIE

Utworzono dnia 17.08.2016, 13:28

Święta Bożego Narodzenia to jedyny tego rodzaju okres w roku, który sprzyja refleksji nad tym, co w naszym życiu jest tak naprawdę ważne.  W takim właśnie klimacie, 22 grudnia uczniowie klasy 5 pokazali spektakl pt. „Mimo wszystko”. W przedstawieniu składającym się z 5 scen (Przyjaciółki, W hipermarkecie, Na dyskotece, W wirtualnym świecie, W domu) przeciwstawili wymiar religijny tych świąt ich dzisiejszej komercjalizacji, pokazali, czym powinny być święta Bożego Narodzenia, a czym niestety dla wielu ludzi dzisiaj są. Uczniowie przygotowywali się do występu z wielkim zaangażowaniem, zadbali o odpowiednie stroje i rekwizyty, a sam występ pokazał, ze w naszej szkole nie brakuje aktorskich talentów. Na koniec przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły świąteczno – noworoczne życzenia.

oprac. Jadwiga Rządzka