CYRK "SZOK"

Utworzono dnia 04.04.2024, 23:37

Cyrk „SZOK”

W dniu 22 marca 2024 r. w naszej szkole gościły artystki ukraińskiego cyrku „SZOK”. Przedszkolaki i uczniowie wszystkich klas mogli podziwiać popisy i pokazy sztuczek cyrkowych. Najwięcej emocji wzbudziło wyciąganie kolorowych apaszek ze zwiniętego w rożek pomarańczowego kartonu. Dużą sympatią widzów cieszyły się pieski, które wykonywały na przyrządach różnorodne zadania trenerki, np. skakały przez obręcze, wskazówkę, walec przypominający otwarty bębenek i spacerowały w rytm muzyki oraz para białych gołąbków i trzeciego brązowego, zgrabnie poruszających się na cyrkowych przyrządach. Salwy śmiechu wywołały także występy dmuchanego Supermena i ogromnych rozmiarów maskotki misia polarnego. Uczniowie chętnie brali udział w pokazie, wspólnie z artystkami wykonując różne ćwiczenia i sztuczki.