"CZARY MARY"

Utworzono dnia 30.10.2017, 08:45

„Czary mary” czyli lekcja iluzji

W piątek, 27 padziernika naszą szkołę odwiedził miły gość – magik, który na jedną godzinę przeniósł nas w świat iluzji prezentując niezwykłe widowisko, w którym mogliśmy uczestniczyć nie tylko jako widzowie, ale i asystenci. Jak wiadomo czarodziejskie sztuczki, to po prostu niezwykły spryt i zręczność palców, więc zarówno zaproszone na scenę  przedszkolaki jak i uczniowie klas starszych próbowali swoich sił naśladując prowadzącego.  A ten  zadziwił  i rozbawił  wszystkich połykając ping – pongi, łącząc i rozdzielając metalowe kółka, żonglując piłeczkami. Odbyły się również mini „warsztaty” iluzji podczas których uczniowie mogli nauczyć się sztuczki z uciekającym kciukiem oraz znikającą chustką. Pokaz, pełen muzyki i humoru, zakończył się rozdaniem mieczy i zwierzaków wyczarowanych z kolorowych balonów.

oprac. Jadwiga Rządzka