DZIEŃ BABCI I DZIADKA ONLINE

Utworzono dnia 26.01.2021, 13:08

DZIEŃ BABCI I DZIADKA ONLINE

Święto naszych babć i dziadków ma co roku stałą datę w kalendarzu,

Dzień Babci 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia.

W tym okresie wnuczęta mają okazję podziękować im za opiekę, wsparcie, miłość, wyrazić wdzięczność za trud i opiekę, którą włożyli w ich wychowanie.

Życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka w dzisiejszych czasach przybierają różne formy. To już nie tylko tradycyjne życzenia, kartki wysyłane pocztą, ale również SMS-y, wierszyki i życzenia publikowane na portalach internetowych.

W tym roku z powodu obostrzeń nie można było zaprosić Babć i Dziadków na występy wnuków, a i czas na przygotowanie był bardzo krótki, bo tylko 3 dni.

Dzieci z klasy II starały się jak najpiękniej wyrazić miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. Przygotowały laurki, a ich występ został nagrany i zamieszczony na YouTube, bo przecież nic tak nie cieszy dziadków w dniu ich święta, jak widok kochających wnuków.

Występ uczniów klasy 2