DZIEŃ CHŁOPAKA

Utworzono dnia 07.10.2022, 16:02

Dzień Chłopaka w naszej szkole

Wrzesień to miesiąc, który kojarzy się nie tylko z nowym rokiem szkolnym i rozpoczynającą się jesienią – to miesiąc, w którym swoje święto obchodzą wszyscy mali i duzi chłopcy. Ten dzień nie może obejść się bez echa w żadnej szkole.

Życzenia, miłe upominki, uśmiech na twarzy ...Tak właśnie wyglądał Dzień Chłopaka w naszej szkole. Oprócz klasowych obchodów, dziewczęta z kl. 8 zorganizowały konkurs pt. „Co wiesz o dziewczynach ze swojej klasy”. Chłopcy z kl. 4 – 8 odpowiadali na pytania dotyczące koleżanek z klasy i trzeba przyznać, że niektórzy wykazali się sporą wiedzą na ich temat.

Wszyscy się dobrze bawili, a chłopakom chcemy powiedzieć, że bez nich świat byłby nudny i smutny.