DZIEŃ CHŁOPAKA

Utworzono dnia 27.10.2023, 00:06

DZIEŃ CHŁOPAKA

Na ten miły i zabawny dzień z niecierpliwością czekają chłopcy. W tym roku uczennice z Samorządu Szkolnego z okazji Dnia Chłopaka złożyły chłopcom życzenia przez szkolny radiowęzeł i zadedykowały piosenkę.

Następnie chłopcy otrzymali od koleżanek z klas drobne, sympatyczne i zabawne upominki. Dziewczyny z wszystkich klas prześcigały się w pomysłach, co też wręczyć naszym „małym mężczyznom” z okazji ich święta. Pomysłów i realizacji było wiele. Mamy nadzieję, że upominki podobały się chłopcom.

W końcu miło jest dostać: „mały, luksusowy samochodzik” – marzenie każdego mężczyzny, Kinder- niespodziankę, zabawny breloczek, kalkulator, ogromnego lizaka albo czekoladę XXL i pizzę, słodycze i muffinki. Dziewczyny, jak zwykle nie zawiodły i z pomocą Rodziców udało się zrobić miłą niespodziankę naszym chłopakom.