DZIEŃ DZIECKA

Utworzono dnia 02.06.2021, 10:26

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca – ulubiony dzień wszystkich dzieci. W naszej szkole przebiegał w radosnej atmosferze. Uczennice z Samorządu Szkolnego: Jagoda Ból, Karolina Wąż i Rozalia Lubera przygotowały i poprowadziły dla każdej klasy zabawy i konkursy z nagrodami. Rada Rodziców zapewniła słodkie upominki i napoje. Pan Woźny upiekł na grillu pyszne kiełbaski, które klasami chętnie skonsumowaliśmy na świeżym powietrzu.

Dzień Dziecka obchodzony był pod hasłem „Od niemowlaka do przedszkolaka”. Było wesoło, kolorowo     i głośno. Uczniowie klas IV – VIII wrócili wspomnieniami do swych najmłodszych lat  - pojawiły się kolorowe kokardy we włosach, podkolanówki, śliniaczki, pampersy, smoczki, butelki z mlekiem. Było przy tym trochę śmiechu i „fajnej” zabawy. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był bardzo udany.

Dzieckiem być ....