Utworzono dnia 03.07.2023, 15:23

Tradycyjnie 1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. To święto, na które wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością cały rok. W naszej szkole ten dzień był pełen śmiechu, gwaru, słodkich upominków. Młodsi uczniowie zmagali się w konkurencjach zręcznościowych zbierając punkty w 12 stacjach, starsi uczestniczyli w rozgrywkach w piłce nożnej – chłopcy i  w siatkówce – dziewczęta. Zwycięzcy oczywiście otrzymali nagrody. Atrakcją naszej uroczystości był konkurs „Mam talent”, podczas którego liczyła się pomysłowość i poczucie humoru. Konkurs wywołał duże emocje. Naszą szkolną tradycją już się stało smażenie kiełbasek na grillu. Tą ważną czynnością od lat zajmuje się nasz woźny pan Jacek.

Świąteczne obchody zakończyły się słodkimi upominkami od Rady Rodziców i sponsorów, którym serdecznie dziękujemy.

Przygotowane atrakcje zapewniły wspaniałą zabawę , dzieci żałowały tylko, że taki dzień jest tylko  raz w roku.