Utworzono dnia 12.12.2019, 19:45

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.  Dzień Misia nie ma długiej tradycji, gdyż obchodzony jest od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica powstania maskotki. Pluszowe misie to najwierniejsi przyjaciele dzieci, dlatego święto chętnie jest celebrowane przez najmłodszych. Nie ma dziś chyba dziecka, które nie posiada swej ulubionej maskotki i nie ma pewnie takiego, które nie chciałoby świętować jego urodzin.
Jak się okazało również w naszej szkole nie zabrakło fanów  pluszaków. Znaleźli się oni zarówno wśród młodszych jak i starszych uczniów naszej szkoły, bo jak wiadomo gdzie dzieci, tam pluszowe misie. W tym dniu można było przynieść do szkoły ulubioną zabawkę, pluszaka.  Dzięki obecności pluszowego towarzysza  byliśmy zwolnieni z pytania w czasie lekcji.

Okazuje się, że uczniowie naszej szkoły bardzo lubią takie dni i chętnie biorą      w nich udział. Mieliśmy dużo zabawy i śmiechu a przy okazji lekcje minęły nam bez stresu od pytania:) W przyszłym roku na pewno do tego z przyjemnością powrócimy.