EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022 R.

Utworzono dnia 09.09.2022, 22:14

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Z nami egzamin ósmoklasisty i rekrutacja do szkół średnich w trudnym dla szkolnictwa roku. W roku szkolnym 2021/2022 najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty uzyskali następujący uczniowie:

- z języka polskiego: Justyna Ćwięka, Natalia Głodzik, Kacper Kozioł, Natalia Trzpis,

- z matematyki: Jagoda Ból, Justyna Ćwięka, Natalia Głodzik, Michał Kantor, Kacper Kozioł, Rafał Świerczek, Karolina Wąż, Sebastian Wąż,

- z języka angielskiego: Jagoda Ból, Justyna Ćwięka, Natalia Głodzik, Michał Kantor, Kacper Kozioł, Rafał Świerczek, Natalia Trzpis, Karolina Wąż, Oskar Węgrzyn (kolejność nazwisk alfabetyczna).

Naszym absolwentom gratulujemy wyników egzaminu i dostania się do wymarzonych szkół średnich oraz życzymy dalszych sukcesów!