EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023 R. -WYNIKI

Utworzono dnia 19.09.2023, 21:20

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Za nami egzamin ósmoklasisty i rekrutacja do szkół średnich. Większość uczniów solidnie pracowała przez cały rok i uzyskała dobre i bardzo dobre wyniki. W roku szkolnym 2022/2023 najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty uzyskali następujący uczniowie:

- z języka polskiego: Amelia Górska, Hubert Gudz, Rozalia Lubera, Małgorzata Tychanowicz i Zofia Żelazko,

- z matematyki: Maksymilian Bogdan, Damian Bukała, Krzysztof Ćwięka, Kacper Dziekan, Amelia Górska, Hubert Gudz, Rozalia Lubera, Adam Soboń, Małgorzata Tychanowicz i Zofia Żelazko,

- z języka angielskiego: Maksymilian Bogdan, Damian Bukała, Krzysztof  Ćwięka, Kacper Dziekan, Amelia Górska, Rozalia Lubera, Milena Padykuła, Adam Soboń, Wiktor Szałda i Zofia Żelazko (kolejność nazwisk alfabetyczna).

Warto dodać, że w tym roku troje uczniów uzyskało 100% wynik z egzaminu z matematyki, a są nimi: Amelia Górska, Adam Soboń i Zofia Żelazko. Najwyższy wynik z języka polskiego należy również do Zofii Żelazko, a z języka angielskiego do Rozalii Lubery.

Naszym absolwentom gratulujemy wyników egzaminu i dostania się do wymarzonych szkół średnich oraz życzymy dalszych sukcesów!