FOTOGRAFICZNY SUKCES KINGI

Utworzono dnia 03.09.2021, 09:33

OGÓLNOPOLSKI SUKCES KINGI

Uczennica klasy VII Kinga Motyl brała udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. „Zrób zdjęcie radości” organizowanym z okazji Dnia Dziecka przez Rzecznika Praw Dziecka.

– Ideą konkursu było to, by po długich miesiącach covidowej smuty wciągnąć dzieci i młodzież do fajnej inicjatywy. A że Dzień Dziecka to święto szczególne, pełne radości i zabawy, które są jednymi z najważniejszych praw dzieci, zdecydowałem, że to właśnie radość będzie tym zjawiskiem, które uczestnicy konkursu muszą uchwycić swoimi aparatami. I wspaniale to zrobili. Jestem zachwycony artystycznym poziomem nadesłanych zdjęć – podsumowuje konkurs Rzecznik Praw Dziecka.

Trzyosobowe jury nie miało łatwego zadania. Spośród kilkuset zdjęć nadesłanych przez uczniów z całej Polski nagrodziło pracę Kingi, przyznając jej tytuł zwycięzcy w kategorii uczniów klas IV-VI.

W dniu 27 sierpnia rodzinę Państwa Okulskich odwiedził Pan Rzecznik Mikołaj Pawlak i osobiście wręczył Kindze dyplom oraz nagrody rzeczowe: tablet, bezprzewodowy głośnik, powerbank, bezprzewodowe słuchawki, kask rowerowy, ręcznik sportowy, zestaw do gry w badmintona, zestaw do gry w ping-ponga, piłkę, koszulkę sportową, koszulkę polo, czapkę z daszkiem.

Kindze gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwijania artystycznych pasji!