GRILL

Utworzono dnia 23.08.2016, 12:00

„Grillowanie” klasy IV

W środę 22 czerwca przed zakończeniem roku jedna z mam z „trójki klasowej” Pani Sylwia Fyk zaprosiła uczniów klasy IV wraz z wychowawcą na grilla.

Kiedy przybyliśmy na miejsce, wszystko było już wspaniale przygotowane. Czekały na nas słodkie przekąski i chłodne napoje, które tego dnia były szczególnie potrzebne, ponieważ żar lał się z nieba. Gdy kiełbaski się piekły, rozegraliśmy zacięty mecz piłki nożnej na stadionie obok Domu Strażaka w Dąbrówce Osuchowskiej. Po poczęstunku poszliśmy na spacer po Dąbrówce Osuchowskiej, aby pokazać kolegom i koleżankom, gdzie mieszkają uczniowie którzy uczęszczają do naszej szkoły. Na koniec nie mogło zabraknąć … pysznych no i mocno zmrożonych śmietankowych lodów.             Mimo upału przyjemnie spędziliśmy jeden z ostatnich dni w roku.

oprac. Barbara Tychanowicz