KARNAWAŁ

Utworzono dnia 14.01.2020, 20:11

Karnawał czas zacząć!

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekają na to wydarzenie. Atrakcji jest przecież co niemiara. Tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek.

Do zabawy w tegorocznym balu zaprosili nas w dniu 9 stycznia animatorzy z Agencji Eventowej „Alternatywa” z Mielca, którzy przez 3 godziny serwowali wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. U rozbawionych dzieciaków można było zobaczyć wspaniałe kostiumy przedstawiające bohaterów   z ulubionych bajek.  Znakomicie prezentowały się poprzebierane w policjantów, rycerzy, księżniczki, wróżki, choinki, koty.

Zabawa choinkowa to nie tyko dyskoteka. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, pomysłowością, a także poczuciem humoru. Podczas imprezy w klasach czekały przekąski, ciasto, napoje, owoce, o których przygotowanie zadbali rodzice. Dopisywał znakomity humor i świetna kondycja fizyczna. Piosenką „Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci” organizatorzy dali sygnał, że tegoroczny bal dobiegł końca.