KARNAWAŁ KARNAWAŁ

Utworzono dnia 17.01.2017, 22:14

Karnawał, karnawał

Styczeń to miesiąc, w którym oprócz wszelkich szkolnych podsumowań kończących I półrocze, odbywają się różnego rodzaju karnawałowe imprezy.

Nie inaczej było również w naszej placówce  w czwartek, 12 stycznia, kiedy to hall główny zamienił się na kilka godzin w salę balową udekorowaną pięknie kolorowymi balonami i rozświetloną  migającymi światłami.  W szkole zaroiło się od bajkowych  postaci - księżniczek, wróżek, czarodziejek i motyli, które poruszały się  wdzięcznie prezentując swoje stroje.  Chłopcy zaś przebrani w rycerzy, policjantów i żołnierzy czuwali dzielnie nad naszym bezpieczeństwem.

Samorząd Uczniowski zorganizował konkursy na najciekawszy strój, najładniej ubraną klasę,  taniec na gazecie, konkurs z jabłkami. Dobra muzyka, o którą zadbał absolwent naszej szkoły – Adam Głaz, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, dużo dobrego humoru i pozytywnej energii sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili. Zabawa była doskonała.

oprac. Jadwiga Rządzka