KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWA

Utworzono dnia 29.01.2018, 23:30

Karnawałowe szaleństwa

Pierwszy miesiąc roku to czas, kiedy tradycyjnie w naszej szkole odbywa się zabawa karnawałowa. W tym roku została zorganizowana w czwartek 25 stycznia.  Z samego rana odbyła się operacja dekorowania klas i holu szkoły. Do pracy zabrali się uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli.

O godzinie 16.00 szkoła wypełniła się rodzicami i wystrojonymi uczniami – od klasy I zaczynając na klasie VII kończąc. Nie można też nie wspomnieć o przeróżnych zapachach, które wypełniły szkolne pomieszczenia. Jednym słowem czuć było wielki bal. Na szkolnych korytarzach pojawiły się księżniczki, piraci, dobre wróżki, batmani. Były tańce, zabawy integracyjne, konkursy i pląsy przy muzyce. Wielkim powodzeniem cieszyła się fotobudka, w której można było sobie zrobić zdjęcie z wybranym rekwizytem. Tuż obok został zorganizowany kącik malowania twarzy, gdzie buzie naszych uczniów, szczególnie tych najmłodszych, ozdabiano przeróżnymi wzorami i kolorami.

Czas wspólnej, wesołej zabawy mijał nieubłaganie i po kilku godzinach piosenka „To już jest koniec” oznajmiła jej zakończenie. Trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń i dobrych emocji wróciliśmy do domów.

Za udaną zabawę i wspólnie spędzony zimowy wieczór dziękujemy rodzicom z poszczególnych klas organizującym poczęstunek dla dzieci, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły.

oprac. Jadwiga Rządzka