KIERMASZ CHARYTATYWNY

Utworzono dnia 12.04.2024, 22:37

Charytatywny wielkanocny kiermasz słodkości i nie tylko…

Już po raz kolejny w naszej szkole z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu, Samorządu Uczniowskiego oraz Świetlicy Szkolnej, w okresie przedświątecznym zorganizowany został kiermasz charytatywny. Tym razem celem było wsparcie finansowe wyjazdu na kosztowną operację oczu Mateuszka Padykuły z Dabrówki Osuchowskiej.

Cała społeczność szkolna i przedszkolna po raz kolejny nie zawiodła i wykazała się dużym zainteresowaniem.  Uczniowie chętnie zgłaszali się do przynoszenia przeróżnych słodkości i ozdób.  Na stołach pojawiły się ciasta,  wypiekane koszyczki, galaretki,  babki wielkanocne, palmy oraz świąteczne stroiki.

Dzięki zaangażowaniu Rodziców, Uczniów, Nauczycieli udało się zebrać 2300zl, które w całości zostaną wpłacone na konto fundacji, z przeznaczeniem na operację oczu Mateuszka.

Dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, za przygotowanie pysznych ciast i słodkości, Uczniom za podarowanie wielkanocnych ozdób oraz za pomoc w organizacji kiermaszu, ponadto składamy serdeczne podziękowania dla kupujących oraz dla tych, którzy dodatkowo składali wolne datki na ten szczególny cel. Dziękujemy za wasze otwarte serca i zaangażowanie.