KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY

Utworzono dnia 09.01.2024, 07:13

14-15 grudnia z inicjatywy Rady Rodziców, Świetlicy Szkolnej oraz Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został w naszej szkole kiermasz przedświąteczny. Rodzice, nauczyciele, uczniowie szkoły oraz wychowankowie z oddziałów przedszkolnych bardzo zaangażowali się w tą piękną akcję.
      Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, nie tylko te, wykonane przez uczniów podczas zajęć, ale przede wszystkim efekty prac całych rodzin. Kiermasz przedświąteczny był doskonałą okazją do zakupu ręcznie wykonanych ozdób choinkowych, czy stroików na świąteczne stoły.
    Stoły kiermaszowe zostały wzbogacone kompozycjami piernikowymi, które wykonali uczestnicy szkolnego konkursu „Piernikowe Cuda”, za co serdecznie dziękujemy. Chętnych do zakupu nie brakowało, dlatego składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.
      Zebraliśmy 2050 zł, cała zebrana kwota zostanie wpłacona na Konto Rady Rodziców i przeznaczona będzie na zorganizowanie Dnia Dziecka dla uczniów szkoły i wychowanków z oddziałów przedszkolnych.