KOMPUTERY DLA SZKOŁY

Utworzono dnia 17.10.2016, 13:02

Od dłuższego czasu owocnie układa się  współpraca naszej szkoły  z firmą LEAR CORPORATION POLAND II SP Z O.O., która  ma swój duży zakład w Mielcu. Dobry kontakt nawiązaliśmy za pośrednictwem Pani Anny Świerczek . To właśnie Pani Ania zainicjowała bardzo ciekawy wyjazd naszych uczniów do zakładu w Mielcu (podczas którego klasy V i  VI  uczestniczyły w programie „Akademia 5 S”), a obecnie przyczyniła się do przekazania szkole w formie darowizny 27 komputerów, które w firmie już zrobiły „swoją robotę”, a dla uczniów i szkoły będą przydatne i jeszcze „odrobią wiele zadań” na zajęciach w pracowni komputerowej, w bibliotece szkolnej czy świetlicy. Przekazanie komputerów miało miejsce 7 października 2016 r.

Cała społeczność szkolna wyraża wdzięczność Firmie LEAR za otrzymany dar. Słowa podziękowania kierujemy do Pani Ani Świerczek oraz kierownictwa LEAR POLAND II w Mielcu poprzez Pana Dyrektora Piotra Liguza.

Życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów i rozwoju Państwa Firmy.