KONKURS WIELKANOCNY 2023 r.

Utworzono dnia 12.04.2023, 21:27

KONKURS WIELKANOCNY

Tej wiosny „Konkurs wielkanocny na najpiękniejszą pisankę, palmę i stroik świąteczny cieszył się ogromną popularnością. Do konkursu zgłoszono 38 prac wykonanych przez uczniów klas I- VIII, zerówki i przedszkolaków.

Prace na konkurs przygotowali:

- w oddziale przedszkolnym i zerówce: Zofia Adamczyk, Paweł Cisło, Alicja Ćwięka, Malwinka Polak, Hania Sypek, Aleksandra Wałek, Franciszek Zięba, Aleksandra Ćwięka, Franciszek Dziekan, Julia Jachym, Alicja Leś, Lenka Leś i Ania Luka,

- w klasach I –III: Kamil Cisło, Karolina Kantor, Julia Myjak, Tymoteusz Myjak, Bartek Trzpis, Antek Zięba i Wojtek Tychanowicz,

- w klasach IV – VIII: Julia Soboń, Zuzanna Wąż, Milena Basztura, Emilka Cisło, Patrycja Fyk, Nikola Grzelak, Łucja Kantor, Alicja Wiernasz, Natalia Dziekan, Wojciech Wąż, Wiktoria Żelazko, Nikodem Kantor i Małgorzata Tychanowicz.

Dziękujemy za przepiękne prace, zaangażowanie, pomysłowość, oryginalność i staranność ich wykonania.