KONKURS WIELKANOCNY 2024 r

Utworzono dnia 06.04.2024, 22:41

KONKURS WIELKANOCNY

W dniu 21 marca 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerminie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą pisankę, palmę i stroik wielkanocny.
Na „Spotkanie wielkanocne” zostali zaproszeni wraz z rodzicami następujący uczniowie: Zofia Adamczyk – przedszkole, Julia Myjak i Bartłomiej Zaliński – klasa II, Wojciech Tychanowicz – klasa IV i Emilia Cisło – klasa VI.

Nagrody wręczyli: Pan Wójt Gminy Czermin Sławomir Sidur, Pan Przewodniczący Rady Gminy w Czerminie Mirosław Bugaj oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie Pan Mariusz Bożek.

Wszystkim uczestnikom konkursu i laureatom gratulujemy pomysłów i wykonania wspaniałych prac związanych z Wielkanocą!