MAGIC SHOW - POKAZ ILUZJI

Utworzono dnia 02.01.2023, 22:35

MAGIC SHOW - POKAZ ILUZJI

Tuż przed świętami, w czwartek,  22 grudnia  naszą szkolę odwiedził zaskakujący gość  - magik, który zaprezentował swój najnowszy program. Na jedną godzinę przenieśliśmy się w niezwykły świat iluzji. W czasie  pokazu nie tylko mogliśmy obserwować magiczne sztuczki, ale mieliśmy okazję wziąć w nich czynny udział jako asystenci. Sala gimnastyczna zamieniła się w magiczne miejsce, w którym widzowie byli świadkami, jak iluzjonista z niesamowitą zręcznością wykonuje pozornie niemożliwe sztuczki. Nie zabrakło także dobrej zabawy i efektów zaskoczenia. Pan magik, jak zwykle doskonale skoncentrowany na swojej pracy, i tym razem zaczarował szkolną publiczność. Będziemy bardzo miło  wspominać ten występ. Uczniowie naszej szkoły ci najmłodsi jak i starsi, mieli możliwość poznania tajników karcianej iluzji, żonglerki jak i lewitacji. Pokaz, pełen muzyki i humoru, zakończył się rozdaniem mieczy i zwierzaków wyczarowanych z kolorowych balonów.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego zabawnego widowiska