MIKOŁAJ

Utworzono dnia 09.12.2018, 17:18

Najbardziej Mikołajowa klasa

Od samego rana, w czwartek, zrobiło się w naszej szkole bardzo Mikołajowo. Gdyby ktoś zapomniał, że właśnie 6. grudnia obchodzimy dzień św. Mikołaja, to wchodząc do  szkoły z pewnością od razu by sobie to przypomniał. Po pierwsze, po szkole chodził św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów dla młodszych dzieci. Po drugie większość uczniów  z klas I – VIII  przebrało się w czerwone stroje: bluzy, koszulki, sukienki, czapki a nawet  w kompletne stroje włącznie z brodą i wąsami. Powodem takiego najazdu Mikołajów był ogłoszony kilka dni wcześniej konkurs na najbardziej Mikołajową klasę w szkole. Najwięcej Mikołajów (po 100%) znaleźliśmy w klasie III i VI. Obie klasy zajęły ex aequo I miejsce, Miejsce drugie przypadło również jednocześnie dwóm klasom – II i IV. Mikołajowy nastrój przypomniał wszystkim, że  Boże Narodzenie już blisko!