NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ -WARSZTATY

Utworzono dnia 19.02.2021, 10:54

„Nie pal przy mnie, proszę”

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do programu „Nie pal przy mnie, proszę”.

W bieżącym roku jego odbiorcami byli uczniowie z klasy I.

Pięciogodzinne zajęcia warsztatowe w ramach programu poprowadzone zostały przez pedagoga szkolnego i wychowawcę klasy I.

W tej edycji programu szczególną uwagę zwróciliśmy na zasady zdrowego stylu życia i ich wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Zajęcia warsztatowe przebiegały z ogromnym zaangażowaniem i aktywnością do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami ze strony uczniów. Trwający czas pandemii pokazał iż nasi uczniowie w swojej świadomości i nawykach utrwalili ważne zasady  higieny, dbania o zdrowie własne i innych oraz wykształcili postawy gotowości do radzenia sobie w sytuacjach, gdy ich zdrowie jest zagrożone oczywiście z udziałem i wsparciem dorosłych, których pomoc na tym etapie rozwoju jest jeszcze wciąż niezastąpiona.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z udziałem naszych uczniów w zajęciach.