NOWY ROK SZKOLNY 2015/2016

Utworzono dnia 17.08.2016, 12:39

1 września rozpoczęliśmy kolejny, nowy rok szkolny. Od jutra zaczniemy wspólnie pracować,   a rytm dnia wyznaczał będzie szkolny dzwonek. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godz. 8.00 uroczysta Msza św. w naszym parafialnym kościele. Po niej uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godz. 9.00 rozpoczął się apel inaugurujący nowy rok szkolny. Ważną częścią tej uroczystości jest Pasowanie na ucznia. Tradycyjne położenie ołówka na ramieniu każdego z nich i wypowiedzenie okolicznościowej formuły sprawiło, że do grona braci uczniowskiej dołączyło w naszej szkole 16 nowych adeptów.  Na zakończenie pan dyrektor przedstawił organizację nowego roku szkolnego, przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w szkole oraz życzył wszystkim sukcesów w pracy i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów.

oprac. Jadwiga Rządzka