PASOWANIE NA UCZNIA

Utworzono dnia 30.11.2021, 11:56

Pasowanie na ucznia

W dniu 24 listopada 2021r. odbyła się uroczystość oficjalnego przyjęcia pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły.

W uroczystości, oprócz bohaterów tego dnia, wzięli udział: Pan Dyrektor Stanisław Ćwięka, ks. Proboszcz Andrzej Gadzina oraz przedstawiciele rodziców uczniów.

Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym pochwalili się zdobytymi do tej pory umiejętnościami i wiadomościami. Następnie, za zgodą Pana Dyrektora, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia. Na koniec, z rąk Dyrektora i wychowawcy klasy, otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki, a od rodziców upominki.

Wszyscy uczniowie klasy 1 bardzo przeżyli ten ważny dla nich dzień, w którym zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły.