POCZTA WALENTYNKOWA

Utworzono dnia 14.03.2018, 15:50

Poczta Walentynkowa

Jak co roku, z okazji dnia Świętego Walentego Samorząd Szkolny zorganizował Pocztę Walentynkową. W dniach 11-14 lutego uczniowie mogli przynosić kartki walentynkowe z życzeniami i wrzucać do specjalnie przygotowanego pudełka Poczty Walentynkowej. Kartki należało włożyć do koperty, a na kopercie umieścić imię i nazwisko oraz klasę ucznia, któremu chcieliśmy dedykować kartkę walentynkową.

W dniu 14 lutego przedstawiciele SU otworzyli pudełko, posegregowali kartki według klas, a następnie wręczyli adresatom.

Święto, choć u nas w Polsce obchodzone od niedawna i trochę z „przymrużeniem oka”, stało się okazją do miłej zabawy i przesłania koleżankom i kolegom sympatycznych życzeń lub napisania zabawnego wierszyka na kartce z serduszkiem, kwiatuszkiem, pluszowym misiem lub maskotką.

oprac. Barbara Tychanowicz