PODSUMOWANIE KIERMASZU CHARYTATYWNEGO

Utworzono dnia 30.03.2022, 10:11

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”

(ks. Mieczysław Maliński)

Posumowanie kiermaszu charytatywnego

”Dzieci Trzciany - Dzieciom Ukrainy”

W dniach 15 – 17 marca 2022 r. w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny, który spotkał się z dużym zainteresowaniem  i zaangażowaniem, za co serdecznie dziękujemy!

Członkowie SU pod kierunkiem przewodniczącej Karoliny, wolontariusze i wolontariuszki Szkolnego Koła Wolontariatu „ Dzielmy się sercem” w czasie trzydniowego kiermaszu wykazali się umiejętnością współpracy, zaangażowaniem, pomysłowością, pracowitością i dobrą organizacją, która okazała się owocna. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę ponad 2000 tys. złotych. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz rodzin uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie naszej gminy.

Dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna za Wasze otwarte serca pełne dobroci i wrażliwości, za pracę i wykonanie ciast oraz udział w kiermaszu.

ORGANIZATORZY  wraz z opiekunami

Szkolne Koło Wolontariatu „ Dzielmy się sercem”