PODSUMOWANIE KONKURSU „PIERNIKOWE CUDA”

Utworzono dnia 08.01.2024, 23:03

PODSUMOWANIE KONKURSU „PIERNIKOWE CUDA”

Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z tradycją pieczenia pierniczków i ich zapachem.  Świąteczne pierniki to doskonały przysmak dla dorosłych i dzieci. Dodatkowo możemy je wykorzystać do tworzenia świątecznych dekoracji. W tym szczególnym czasie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia w naszej szkole zorganizowany został konkurs „Piernikowe Cuda”. Domki, szopki, sanie św. Mikołaja, kolorowe choinki, czy piernikowe ludziki, takie prace stworzyli z pomocą rodziny uczniowie naszej szkoły. Wszystkie prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, a pomysłowość uczniów zaskoczyła niejednego!

Głównym celem konkursu było promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną, dlatego szczególnie cieszymy się, że tak wiele rodzin  zaangażowało się w przygotowanie prac konkursowych. Ważnym elementem konkursu była również udzielona zgoda uczestników na przekazanie pracy konkursowej na kiermasz przedświąteczny, organizowany przez naszą społeczność szkolną. Te wszystkie piękne dzieła zyskały „nowe życie” i na pewno cieszyły oko niejednego kupującego. Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom zostały uroczyście przekazane podczas akademii przedświątecznej.

Do konkursu zgłoszonych zostało 15 prac z klas I-III  oraz 13 prac z klas IV-VIII. Komisja, składająca się z nauczycieli i pracowników naszej szkoły, przyznając punkty, wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

KLASY I-III

WYRÓŻNIENIA:

Kacper Indyk klasa 4

Nadia Herchel klasa 4

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, gratulujemy kreatywności oraz ogromnego wkładu pracy w przygotowanie piernikowych kompozycji.