PRZEŻYĆ NOC W SZKOLE

Utworzono dnia 18.10.2016, 14:02

Przeżyć noc w szkole

Szkoła w nocy wygląda zupełnie inaczej. Mogli się o tym przekonać uczniowie naszej szkoły, dla których noc z 13 na 14 października była bardzo długa. Została zorganizowana  Noc w Szkole, do udziału w której zgłosili się niemal wszyscy uczniowie klas IV – VI.  Przybyli wieczorem zaopatrzeni w śpiwory, poduszki, karimaty (niektórzy również w gustowne piżamki), a do udziału w tym wydarzeniu zachęciła ich wspólna zabawa, prezentowane filmy, własne towarzystwo, no i przede wszystkim nietypowy sposób spędzenia nocy.

Rozpoczęło się od rozgrywek sportowych  na sali gimnastycznej gdzie rozegrano mecz w dwa ognie. Następnie odbyła się dyskoteka po czym przyszła pora na seans filmowy. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć filmową wersję lektury pt. „Chłopcy z Placu Broni” oraz amerykański thriller „Synalek”. Wszyscy dzielnie walczyli z sennością, ale nad ranem większość osób smacznie spała. Najbardziej wytrwali wytrzymali do rana, a wszyscy na wspólnym śniadaniu stwierdzili zgodnie, że w nocy w szkole jest naprawdę fajnie.

oprac. Jadwiga Rządzka