PRZYWITALIŚMY WIOSNĘ

Utworzono dnia 23.03.2019, 19:57

PRZYWITALIŚMY  WIOSNĘ

„Coraz dłuższe dni nastają, sroga zima odjechała.
A do życia powolutku budzi się przyroda cała.”

Kiedy Słońce wchodzi w znak Barana oznacza to jedno – rozpoczyna się wiosna. Długo wypatrywana, jedna z najbardziej ulubionych pór roku, na którą większość z nas, po długiej zimie,  czeka  z utęsknieniem. Kiedy więc nadchodzi pierwszy jej dzień należy go odpowiednio uczcić.  Nasi uczniowie przywitali go w szalony i kolorowy sposób. Poprzebierani (w niektórych przypadkach nie do poznania) przechadzali się po korytarzach od samego rana  ciesząc się, że w szkole jest jakoś fajniej. Królowały różnobarwne stroje,  „dziwne” fryzury, szlafroki i piżamy,  zabawne nakrycia głowy, skarpetki oraz buty nie do pary, pomysłowe dodatki oraz wiosenne transparenty. Radosne nastroje i mnóstwo energii  zabraliśmy na wspólny, pierwszy wiosenny spacer po Trzcianie  by obwieścić wszem       i wobec o zakończeniu zimy i nadejściu najpiękniejszej pory roku.