ROK SZKOLNY 2021/2022 ROZPOCZĘTY

Utworzono dnia 21.09.2021, 10:56

Pierwszy września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Ten rok rozpoczął się inaczej niż zwykle, a wszystko przez sytuację epidemiologiczną. Po Mszy św. w intencji uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników, uczniowie udali się do szkoły. Nie było corocznej uroczystej akademii. Każda klasa spotkała się ze swoim wychowawcą w salach lekcyjnych. Przez radiowęzeł szkolny przywitał wszystkich dyrektor. Życzył całej społeczności szkolnej, aby rozpoczynający się nowy rok szkolny przebiegał bezpiecznie i spokojnie, byśmy mogli dotrwać w nauce stacjonarnej do wakacji. Uczniom życzył sukcesów i wytrwałości oraz radości ze wspólnego przebywania w szkole.

W nowym roku szkolnym dołączył do grona pedagogicznego pan Maksymilian Paluszek - nauczyciel języka niemieckiego.

W klasie pierwszej rozpoczęło edukację 13 uczniów a klasa ósma powitała nową koleżankę Justynę.

Już od września nauczyciele rozpoczynają pracę z e-dziennikiem. Dla rodziców będzie on udostępniony w późniejszym terminie.

Wracamy do nauki stacjonarnej, jednak ze względu na zagrożenie COVID 19, obowiązują nas nowe zasady bezpieczeństwa i reżim sanitarny na terenie placówki.

Mimo wielu obaw i niewiadomych wszyscy z optymizmem wkraczamy w nowy rok szkolny i życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.