ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 14.09.2020, 21:19

W pogodny poranek 1.09. 2020 r. rozpoczął się nowy rok szkolny 2020/2021.Wróciliśmy do szkoły po blisko półrocznej przerwie, stęsknieni widoku swoich kolegów, koleżanek i nauczycieli, a także chętni do nauki  stacjonarnej, w budynku szkoły  a nie zdalnej jak to miało miejsce w ostatnich miesiącach poprzedniego roku szkolnego. Powitanie było skromne, inne niż to do którego przywykliśmy. Nie było uroczystego apelu ani pasowania klasy I. Po mszy św. którą odprawił ks. A. Gadzina w miejscowym kościele przyszliśmy do szkoły i zachowując środki ostrożności  udaliśmy się do swoich klas. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej przygotowali krótki apel przez szkolny radiowęzeł a następnie głos zabrał dyr. szkoły p. S. Ćwięka,  który życzył wszystkim zdrowia, sukcesów w nauce i pracy oraz abyśmy ucząc się w formie stacjonarnej dotrwali do końca roku szkolnego.