RUSZ PO ZDROWIE

Utworzono dnia 17.10.2019, 19:49

„ Rusz po zdrowie – wszystko zaczyna się w głowie !”

Pod takim hasłem przebiegała szkolna akcja promująca nawyki zdrowego odżywiania w naszej szkole. Włączyli się w nią uczniowie klas IV – VIII przygotowując pyszne, zdrowe kanapki, szaszłyki owocowe i warzywne, koreczki oraz napoje na bazie wody, cytryny, mięty, melisy i miodu. „Och jak pysznie było tego dnia w szkole” - mówią degustatorzy  oraz wykonawcy tych kulinarnych smakołyków. Nie jest prawdą to, co często się słyszy, że dzieci nie lubią warzyw i owoców . Ciekawie i kolorowo podane smakują wszystkim! Co widać na załączonych fotografiachJ Dodatkową atrakcją podczas tej akcji był konkurs plastyczny pod hasłem „ Moc zdrowych kalorii”, którego wystawę można było obejrzeć podczas przerwy.