SPORTOWE MIKOŁAJKI

Utworzono dnia 21.12.2021, 15:43

Sportowe Mikołajki 06.12.2021 r.

Uczniowie klas 4-8 w tym jednym z najbardziej ulubionych przez siebie dni wzięli udział w zmaganiach sportowych – wyścigach rzędów na wesoło. Rywalizacja w sali gimnastycznej odbywała się klasami – o zwycięstwo w kategorii młodszej walczyli przedstawiciele klas 4-6, w kategorii starszej rywalizowały klasa 7-8. Wszyscy biorący aktywny udział otrzymali mikołajkowe nagrody ze środków Programu profilaktyki uzależnień w Szkole Podstawowej w Trzcianie w 2021 roku.

To nie jedyny sportowy akcent w tym tygodniu w naszej szkole. W czwartkowy wieczór odbyło się spotkanie mikołajkowe klasy 4 z grą terenową, która ze względu na warunki pogodowe odbyła się na terenie budynku szkoły. Natomiast w piątek, 10 grudnia 4 chłopców z klasy 4 i 5 wspierało dopingiem piłkarzy Stali Mielec w starciu Ekstraklasy z Termalicą Bruk Bet Nieciecza.

Tymi działaniami realizujemy cele programu profilaktycznego czyli propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu przez uczniów naszej szkoły.