SUKCESY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Sukcesy naszych uczniów

w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Z radością informujemy, że w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły  po zmaganiach w  I, II i III etapie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty uzyskali:

Tytuł laureata

Zofia Żelazko -  z biologii ( opiekun Pani Halina Ziomek)

Tytuł finalisty

Adam Soboń - z matematyki (opiekun Pani Anna Misiak)

Damian Bukała z chemii ( opiekun Pani Wanda Bukała)

Wszyscy wiemy, że zadania w tych konkursach są na bardzo wysokim poziomie,a przygotowania wymagają wiele wysiłku i pracy.

Laureatami zostaje 35 % uczestników III etapu z najlepszymi wynikami; a finalistami zostają uczestnicy III etapu, którzy uzyskali co najmniej 30% możliwych do uzyskania punktów, a nie są laureatami.

Laureaci i Finaliści konkursów otrzymują dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.

Serdecznie gratulujemy Wam Drodzy Uczniowie, Waszym Rodzicom i Nauczycielom!