ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

Utworzono dnia 23.12.2016, 00:56

Świąteczny kiermasz

Świąteczny klimat już chyba każdemu z nas udzielił się na dobre. Również uczniom, nauczycielom i rodzicom naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski we współpracy ze świetlicą szkolną zorganizował kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego można było nabyć wiele ciekawych i pięknych przedmiotów. Pojawiły się szydełkowe i gipsowe aniołki oraz ozdoby w stylu decoupage  – bombki  i medaliony choinkowe, pudełka, mydełka, butelki, szyszkowe choinki i stroiki. Każda rzecz była inna, każda niepowtarzalna i każda ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących. Nic więc dziwnego, że przygotowany „towar” rozszedł się bardzo szybko.

Zebrane z kiermaszu fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby świetlicy szkolnej oraz  na rzecz potrzebującej rodziny z terenu naszej gminy

oprac. Jadwiga Rządzka