ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

Utworzono dnia 16.12.2018, 13:15

Świąteczny kiermasz

Zapach ciast, pierników oraz wielu innych smakołyków unosił się w środę 12 grudnia w holu głównym naszej szkoły od samego rana. Uczniowie z sekcji charytatywnej SU zorganizowali i przeprowadzili kiermasz świąteczny z którego dochód przeznaczony został na zakup produktów żywnościowych dla naszych Rodaków żyjących na Litwie. To weterani  II wojny światowej  i ich rodziny - ludzie zasłużeni dla naszej ojczyzny, a żyjący dzisiaj niestety w bardzo skromnych warunkach.

Na specjalnie przygotowanych stołach znalazły się pyszne ciasta, babeczki, rogaliki, pierniczki, szyszki, galaretki, czekoladki, napoje, Dla każdego, coś miłego. Różnorodność  była duża, a że organizatorzy trafili w gust swoich koleżanek i kolegów świadczy fakt, że wszystkie łakocie  zniknęły w ciągu kilku przerw. Pomimo chłodu i pochmurnej pogody, tego dnia w szkole było bardzo słodko.

Dziękujemy organizatorom kiermaszu i ich Rodzicom za  zaangażowanie i jego przygotowanie, a tym samym wsparcie akcji Rodacy Bohaterom.