ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 05.02.2018, 20:43

Święto Babci i Dziadka

W styczniu pamiętamy o Babciach i Dziadziach, osobach tak nam bliskich i kochanych. Klasy I-III przygotowały na tę okoliczność piękną uroczystość, na którą licznie przybyli zaproszeni goście. Dzieci zaprezentowały bogatą część artystyczną. Były wiersze i piosenki przeplatane kolędami, pastorałkami, śpiewanymi i granymi przez uczniów z klas starszych. Część artystyczną zakończono tańcami przygotowanymi  pod kierunkiem Pana Mariusza Bożka.

W dalszej części odbyło się spotkanie naszych Seniorów z policjantami z Rewiru Dzielnicowych w Czerminie- st. sierż. Marcinem Piątkiem i mł. asp. Sebastianem Kuskiem. Przestrzegali oni zebranych przed kontaktami z obcymi odwiedzającymi domy lub rozmowami telefonicznymi z nieznajomymi.

Spotkanie minęło w miłej atmosferze, przy herbatce i słodkim poczęstunku przygotowanym przez mamy naszych uczniów.

Wych. kl. I-III