WIGILIA SZKOLNA

Utworzono dnia 16.01.2018, 08:31

Wigilia szkolna

Jak co roku, w ostatnim dniu nauki szkolnej przed świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia odbyła się w naszej szkole tradycyjna wigilia. Panie kucharki przygotowały pyszny barszcz z grzybami, jajkami i ziemniaczkami z sosem grzybowym. Częstowały nas także drożdżowymi kapuśniaczkami i soczkami.

Pan Dyrektor złożył świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej, a ze szkolnego radiowęzła również popłynęły przepiękne melodie polskich kolęd.

oprac. Barbara Tychanowicz