WIGILIA SZKOLNA

Utworzono dnia 05.01.2023, 23:21

Wigilia szkolna

Jak co roku, w ostatnim dniu nauki szkolnej przed świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia odbyła się w naszej szkole tradycyjna wigilia. Panie kucharki przygotowały pyszny barszcz z grzybami, jajkami i ziemniaczkami z sosem grzybowym. Częstowały nas także pachnącymi mandarynkami. Uczniowie poszczególnych klas zasiedli na jadalni do świątecznie udekorowanego stołu i wspólnie spożyli tradycyjny barszczyk.

Z okazji świąt i Nowego 2023 Roku Pan Dyrektor złożył całej społeczności szkolnej świąteczno - noworoczne życzenia.