'WSZYSTKO DLA NAUCZYCIELA"

Utworzono dnia 18.10.2016, 13:42

13 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich nauczycieli niecodzienny pokaz mody pt. „Wszystko dla nauczyciela”. Wśród oglądanych kreacji znalazły się ubiory dla polonisty, matematyka, historyka, nauczyciela przyrody, nauczania zintegrowanego oraz przedszkola. Modele i modelki z klasy VI w humorystyczny i pomysłowy sposób zaprezentowali i zaproponowali swoim nauczycielom atrakcyjne  stroje, które mogłyby okazać się pomocne w niełatwej pracy nauczyciela.

Druga część apelu należała do uczniów klas  II – V, którzy odegrali  scenki lekcyjne z życia pewnej klasy. Beksa, Łobuz, Lizus i Leń w bardzo zabawny i sugestywny sposób pokazali trudy uczniowskiego życia oraz sposoby radzenia sobie z nimi. Wszystkiemu towarzyszyła spora dawka humoru szkolnego, który jak wiemy, można by mnożyć bez końca.

Ostatnim akcentem uroczystości był wiersz, piosenki oraz życzenia od Samorządu Uczniowskiego.

oprac. Jadwiga Rządzka