WYBORY SZKOLNE

Utworzono dnia 23.09.2016, 09:24

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory rozpoczęły się prezentacją programu wyborczego każdego z kandydatów podczas której przedstawili swoje przemyślenia i pomysły na działalność szkoły. Po tym nastąpił najbardziej oczekiwany i emocjonujący moment wydarzenia - głosowanie  uczniów klas  IV – VI, które wyłoniło zarząd SU. Przewodniczącą szkoły została uczennica klasy VI -Ola Sypek, zastępcą – Ola Myszka, natomiast skarbnikiem Dawid Ogorzałek z klasy V. Gratulujemy wyboru i życzymy naszym przedstawicielom godnego reprezentowania szkoły i owocnej pracy.

oprac. Jadwiga Rządzka