WYCIECZKA DO PARKU TRAMPOLIN

Utworzono dnia 18.10.2022, 19:11

WYCIECZKA DO PARKU TRAMPOLN

Z okazji Dnia Chłopaka w dniu 28 września uczniowie klas 4-8 wybrali się do parku trampolin Planet Jump w Mielcu. Po założeniu specjalnych skarpetek antypoślizgowych, zapoznaniu się z regulaminem obiektu i przeprowadzeniu rozgrzewki przez instruktora z niecierpliwością przystąpili do wypróbowywania atrakcji zainstalowanych w parku.

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się trampoliny. Nasi akrobaci skakali na różnej wielkości trampolinach poziomych i skośnych, urozmaiconych specjalnymi podestami i boksami do ćwiczeń. Na szczęście do miękkiego lądowania wykorzystywali dwa baseny z gąbkami i dużych rozmiarów dmuchaną poduchę.

Dla najmłodszych uczestników wycieczki, i nie tylko, co widać na zamieszczonych zdjęciach, atrakcją okazały się trzy ogromne dmuchańce, karuzela pod palmami i kilkupiętrowy tzw. małpi gaj.

Uczestnicy wycieczki zmęczeni ale bardzo zadowoleni z takich zajęć WF –u wrócili do szkoły na kolejne lekcje według planu.