WYPRAWA NA MECZ

Utworzono dnia 19.03.2023, 22:13

Współpraca naszej szkoły z UKS SMS Stal Mielec.

W niedzielę 12 marca sześcioro naszych uczniów wraz z zawodnikami UKS SMS Stal Mielec udało się do Parku Wodnego SUNTAGO oraz następnie na mecz Legia Warszawa - Stal Mielec.

Park of Poland Suntago: 6 godzinny pobyt w największym aquaparku w Europie, basen z falą, łączna długość wszystkich 17 zjeżdżalni - ponad 3 km, rwąca rzeka, surfing na falach, wspólny posiłek; mimo setek leżaków pod ponad 300 prawdziwymi palmami nasi chłopcy się nie zatrzymywali:)

Następnie przejazd na stadion Legii; atmosfera w meczu ze Stalą Mielec  - nie do podrobienia. Stały, niesamowity doping kibiców Legii i oprawa meczowa z słynnej trybuny gospodarzy -  „Żylety” zrobiła na wszystkich spore wrażenie.

To był długi dzień, ale pełen wrażeń i jeszcze przez długi czas wspomnienia będą wywoływać uśmiech na twarzy i pozytywne emocje.

Dziękujemy Kamila Bik (Korso, Mielecity) za dostrzeżenie nas na trybunach:), do następnego!

Kilka miesięcy wcześniej w podobnym wyjeździe wziął udział Hubert Gudz, który bardzo dobrze zaprezentował się w finale wojewódzkim konkursu „Poznaj Polskę na Sportowo”. 16 listopada 2022r. Hubert wraz z młodymi piłkarzami z Mielca wyruszył do Warszawy. W programie tego wyjazdu był pobyt w Centrum Nauki Kopernik, pomnik Warszawskiej Syrenki nad Wisłą. Na koniec dnia przysłowiowa wisienka na torcie dla młodych piłkarzy, to na co wszyscy czekali - mecz POLSKA VS CHILE! Był to ostatni mecz kadry Polski przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Katarze.