ZABAWA ANDRZEJKOWA

Utworzono dnia 07.12.2019, 21:53

ZABAWA ANDRZEJKOWA

W dniu 28 listopada 2019 r. w godz.17.00-19.30 odbyła się w naszej szkole Zabawa Andrzejkowa dla uczniów klas od I do VIII. W tym roku ANDRZEJKI miały nieco odmienny charakter. Zostały poprowadzone przez animatorów mieleckiej Agencji Eventowej „Alternatywa”.

Animatorzy przygotowali wspaniałą oprawę muzyczną, oświetlenie, efekty specjalne, zabawy i konkursy dla dzieci. Nasi uczniowie świetnie bawili się i tańczyli w rytm dobrej muzyki, chętnie uczestniczyli w konkursach tanecznych, takich jak: taniec parami z balonem, taniec na piłce czy „taneczne wygibasy”.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie Panu Mariuszowi Bożkowi i Pani Annie Herchel za pomoc w zorganizowaniu imprezy, a także za zapewnienie atrakcyjnych nagród dla uczestników zabaw i konkursów.