ZABAWA CHOINKOWA

Utworzono dnia 02.02.2019, 23:30

Zabawa choinkowa

Styczeń to miesiąc, w którym oprócz wszelkich szkolnych podsumowań kończących  I półrocze, odbywają się różnego rodzaju karnawałowe imprezy. Nasza odbyła się w czwartek, 31 stycznia - o godz. 16.00 uczniowie klas I – VIII rozpoczęli swoją  zabawę, a hall główny szkoły zamienił się na kilka godzin w salę balową udekorowaną pięknie kolorowymi balonami i rozświetloną  migającymi światłami. W szkole zaroiło się od bajkowych  postaci - księżniczek, wróżek, czarodziejek, które paradowały po szkolnych korytarzach prezentując swoje stroje. Chłopcy zaś przebrani w batmanów, rycerzy, policjantów i żołnierzy czuwali dzielnie nad naszym bezpieczeństwem. Wspólna zabawa upływała przy dobrej muzyce, tańcach i zabawach  integracyjnych. Wielkim powodzeniem cieszyła się fotobudka, w której można było sobie zrobić zdjęcie z wybranymi rekwizytami. Dopisywały dobre humory oraz spora dawka pozytywnej energii.

Rodzice z poszczególnych klas zadbali o coś pysznego – poczęstunek w postaci pizzy, ciasta i owoców był smacznym dopełnieniem tego udanego wieczoru.