ZABAWA CHOINKOWA

Utworzono dnia 17.01.2023, 22:28

Zabawa choinkowa

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy do szkolnej tradycji, jaką jest zabawa choinkowa organizowana w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi. Odbyła się w czwartek 12 stycznia dla uczniów klas I – VIII. Hol główny szkoły zamienił się na kilka godzin w salę taneczną mieniącą się kolorowymi światłami  i rozbrzmiewającą karnawałowymi rytmami o które zadbali uczniowie klasy VIII. Wspólna zabawa upływała przy dobrej muzyce, tańcach i konkursach, w których można było wykazać się sprytem, pomysłowością oraz poczuciem humoru.

Jak na karnawał przystało, nie zabrakło ciekawych strojów – widać było Batmana, piłkarzy, wróżki, strażaków, żołnierzy. Młodsi uczniowie jak zwykle nie zawiedli.

W klasach czekał przygotowany przez rodziców pyszny poczęstunek – pizza, słodkości i owoce stanowiły smaczny dodatek do tego udanego wieczoru